TEXT K LOGU

Sociální pracovník

Náplň práce:

Čeká Vás rozmanitá práce v domově pro seniory. Jedná se o práci v přímé péči, tedy:

  • přímá práce s klienty na svěřeném oddělení, zjišťování jejich potřeb a podpora soběstačnosti
  • zajišťování aktivizačních činností pro klienty (dopolední skupinové aktivity, odpolední kluby, individuální práce s klienty, doprovody klientů na akce mimo DS)
  • jednání a provázení zájemců o službu, poskytování základního sociálního poradenství
  • provádění sociálního šetření

I o nezbytnou administrativu, tedy:

  • vedení sociální dokumentace
  • spolupráce se zákonnými zástupci a blízkými klientů
  • spolupráce se správními orgány, úřady a jinými organizacemi v zájmu klientů

Požadujeme:

  • VŠ/VOŠ sociální práce a sociální pedagogika (dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.), pozice je vhodná i pro absolventy
  • orientaci v Zákoně o sociálních službách
  • sociální cítění, zodpovědnost, trpělivost, tvořivý přístup a zkušenost s prací se seniory
  • samostatnost a ochota ke spolupráci v týmu, dobré komunikační schopnosti
  • trestní bezúhonnost,
  • znalost práce na PC

Nabízíme:

  • smysluplnou práci ve vstřícném a zkušeném kolektivu
  • smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
  • odpovídající platové zařazení, osobní ohodnocení, čtvrtletní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvek na PF, atp.)
  • možnost osobního rozvoje, včetně odborného školení

Místo výkonu práce:

  • Domov pro seniory Zahradní Město, Praha 10

Nástup:

  • nejlépe ihned

Kontakt:

e-mail: klenorova@dszm.cz tel. 777 459 195