TEXT K LOGU

Všeobecná sestra / Praktická sestra

Náplň práce:

  • zajištění a poskytování zdravotní péče o klienty v domově pro seniory a v domově se zvláštním režimem
  • jedná se především o přípravu léků, převazy a celkovou odbornou péči o naše klienty
  • drobné administrativní úkony

Co od Vás očekáváme:

  • minimálně střední zdravotnické vzdělání
  • schopnost samostatné práce, ale i spolupráce
  • proklientský přístup
  • vstřícnost, zodpovědnost, laskavý přístup ke klientům i ostatním kolegům

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce na plný úvazek
  • plat dle tabulek -10 platový tarif a stupeň s ohledem na praxi + osobní ohodnocení
  • pravidelné odměny a bonusy
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou až se lépe navzájem poznáme
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dodatkové dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na dětský tábor a další příspěvky z fondu FKSP
  • budoucí kolegové Vám budou oporou, na kterou se budete moci vždy obrátit

Adresa:
Sněženková 2973/8106 00
Praha 10 – Zahradní Město

Telefon: +420 272 654 132
Mobilní telefon: +420 775 418 530
e-mail: frankova@dszm.cz