TEXT K LOGU

Hlavní účetní - správce rozpočtu

Náplň práce:

  • Čeká Vás komplexní účetní práce, především
  • měsíční, čtvrtletní, pololetní a roční závěrka
  • příprava investic, rozbory hospodaření, výkazy pro MHMP
  • správa, kontrola a příprava rozpočtu
  • příprava, žádosti a vyúčtování dotací
  • zpracování daní (silniční daň, daň z příjmů, DPH aj.)
  • + vedení ekonomického úseku (cca 5 členný tým), včetně dohledu nad rutinními operacemi a jejich občasné zpracování (evidence klientských deposit, bankovní převody, evidence majetku a inventarizace atd.)

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání (optimálně ekonomického směru)
  • znalost podvojného účetnictví a daňových zákonů (včetně DPH)
  • odpovědnost, důslednost, flexibilitu a schopnost práce v kolektivu (zkušenosti s vedením menšího týmu výhodou)
  • praxi na pozici hlavní účetní
  • zkušenosti s vykazováním a tvorbou rozpočtu

Výhodou:

  • zkušenosti s problematikou příspěvkové organizace
  • znalost systému GORDIC

Nabízíme:

  • smysluplnou práci ve vstřícném a zkušeném kolektivu
  • smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
  • odpovídající platové zařazení, osobní ohodnocení, čtvrtletní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvek na PF, atp.)
  • možnost osobního rozvoje, včetně odborného školení