TEXT K LOGU

Vedoucí sociální pracovník

Náplň práce:

  • vedení kolektivu sociálních pracovníků a dohled nad plněním pracovních povinností sociálních pracovníků (zadávání a kontrola úkolů, kontrola a vedení docházky, hodnocení)
  • spoluúčast na revizích standardů kvality poskytovaných sociálních služeb
  • revize a tvorba pracovních postupů
  • sjednávání a vedení praxí a exkurzí
  • sjednávání a koordinování kulturních akcí pro klienty
  • příprava podkladů pro výroční zprávy, spoluúčast při tvorbě statistik
  • dohled a aktualizace textů na webových stránkách
  • účast na poradách vedení
  • plnění úkolů zadaných vedením domova

Požadujeme:

  • VŠ/VOŠ sociální práce a sociální pedagogika (dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.),
  • zkušenost s vedením kolektivu, dobré komunikační schopnosti
  • sociální cítění, zodpovědnost, trpělivost, tvořivý přístup a zkušenost s prací se seniory
  • trestní bezúhonnost,
  • znalost práce na PC

Nabízíme:

  • smysluplnou práci ve vstřícném a zkušeném kolektivu
  • smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
  • odpovídající platové zařazení, osobní ohodnocení, čtvrtletní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvek na PF, atp.)
  • možnost osobního rozvoje, včetně odborného školení

Kontakt:

email:klenorova@dszm.cz  tel: 777 459 195