TEXT K LOGU

Hospodáře/hospodářku

Náplň práce:

  • samostatný nákup vymezeného sortimentu zboží
  • příprava podkladů pro uzavření smluv s dodavateli
  • kontrola dodávky zboží a materiálu
  • kontrola vystavených faktur od dodavatelů a předání k dalšímu zpracování
  • dbá na ekonomickou stránku nákupů a na ekonomické využití prostředků,
  • shromažďuje požadavky na opravy a údržbu majetku, objednává jejich realizaci,
  • spolupracuje s dodavateli na řešení případných reklamací,
  • spolupracuje s ekonomickým úsekem při přípravě budoucích nákupů
  • vyhotovuje objednávky, dohledává cenové nabídky a vyplňuje a eviduje ostatní související formuláře
  • administrativní práce,
  • zástup pokladní v době čerpání dovolené.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání ekonomického směru,
  • zkušenosti z obdobné pozice výhodou,
  • trestní a morální bezúhonnost, osobnostní předpoklady,
  • organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost a zodpovědnost,
  • uživatelská znalost práce na PC a programů Outlook, Word, Excel.

 Nabízíme:

  • práci na poloviční úvazek,
  • moderní a prostornou kancelář
  • smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • odpovídající platové zařazení, osobní ohodnocení a další,
  • 5 týdnů dovolené,
  • dotované závodní stravování,
  • vstřícný a zkušený kolektiv.

Nástup možný ihned.

Kontakt:
jarolimkova@dszm.cz
telefon: 777 459 195